Pen Show 2019

W roku 2019, zapraszamy Was do nowej lokalizacji Pen Show Poland. Mając na uwadze wygodę zarówno wystawców jak i odwiedzających, postanowiliśmy przenieść imprezę do budynku Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ulicy Jordana 18 w Katowicach.

Nowa lokalizacja oferuje nowe możliwości, przestronne, szerokie wnętrze o dużym dostępie światła dziennego oraz w razie potrzeby, silnym oświetleniem sztucznym. Położony w centrum Katowic budynek jest doskonale skomunikowany z resztą miasta i aglomeracji. Niedaleko znajduje się dworzec PKP, przystanek autobusowy oraz tramwajowy. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne bary, kawiarnie i restauracje. Do dyspozycji odwiedzających są stoliki gdzie można spotkać się z innymi miłośnikami piór. Do najbliższej plaży tylko 512 km.

Przygotowaliśmy dla Was:

Nowy „Liquid Words 2019” tym razem będzie to… wkrótce opublikujemy więcej informacji.

Limitowane pióro „PSP 2019” z Pracowni Przemka Marcińskiego – ilość sztuk ograniczona!

Piąty numer „Pen Show Magazine”

Oraz warsztaty kaligrafii które poprowadzą:

  • Agnieszka Węgrowska (Aga.Pisze Calligraphy)
  • Barbara Galińska – Kaligrafia
  • Barbara Bodziony (Pracownia Kaligrafii i Iluminacji Barbara Bodziony)
  • Dorota Letachowicz – Letternity
  • Ewa Landowska (Ewa Landowska Kaligrafia)
  • Natalia Droździk (Oktopi Calligraphy)

Dodatkowo towarzyszyć nam będzie Warszawski Dom Kaligrafii oraz autorki programu edukacyjnego Piórem i Pazurem. Przygotowaliśmy dla Was miejsce, gdzie będzie można spotkać kolekcjonerów piór, pendoctorów, kaligrafów, grafików i zwyczajnie porozmawiać.